אתר קהילת דיאטת 17 הימים

תנאי שימוש

תנאי שימוש
בכניסתכם לאתר "דיאטת 17 הימים" (להלן "האתר") ו/או הורדה של חומרים מהאתר ו/או שימוש בחומרים מהאתר, אתם מסכימים למלא אחר התנאים וההוראות שנקבעו בתנאי השימוש. אם אינכם מסכימים למלא אחר תנאים אלה, אנא אל תעשו שימוש באתר ואל תורידו חומרים מן האתר.

שימוש באתר
אתר זה ניתן אך ורק לצורך שימוש אישי, ואין לעשות שימוש באתר או בכל החומרים באתר לכל מטרה אחרת  ללא הסכמה במפורש ובכתב מאתר "דיאטת 17 הימים"

זכויות יוצרים

החומרים הכתובים הוכנו ע"י בעלי האתר וזכויות היוצרים שייכות להם. אין להעתיק ו\או לשכפל את החומרים בשום צורה שהיא. אין לעשות בחומרים אלה שימוש מסחרי ללא הסכמה במפורש ובכתב מאתר "דיאטת 17 הימים"

זכויות קנייניות וזכויות שימוש
תוכן האתר על כל גווניו, הגרפיקה, התכנים, התמונות, העיצובים, המתכונים וכל החומרים האחרים הקשורים לאתר זה, הם הקניין הבלעדי של אתר "דיאטת 17 הימים" ועל כן אין  להעתיקם, להפיקם מחדש, לשנותם, להפיצם, להורידם, להציגם, לפרסמם או לשדר שום דבר מבין החומרים או התכנים המוגנים בזכויות יוצרים בכל צורה שהיא או בכל אמצעי שהוא, לרבות, באמצעים אלקטרוניים, על ידי  צילום, הקלטה או בדרך אחרת.

אתר דיאטת 17 הימים אינו מקושר עם ד"ר מייק מורנו. כל המידע המוצג באתר זה נועד למטרות מידע בלבד. במידה והובחנת בבעיה בריאותית כלשהי, אנא פנה לייעוץ רפואי או מקצועי אחר טרם שימוש במידע.

עגלת קניות Item Removed. Undo
  • No products in the cart.